Catering

Spolehněte se na profesionály s nejširší sítí cateringových služeb v rámci České republiky. Společenské i firemní cateringové akce připravujeme vždy na míru, s přihlédnutím k celkovému pojetí eventu, struktuře návštěvníků a s ohledem na prostředí, ve kterém se akce koná. Specifickou oblastí je zabezpečení stravování a cateringových služeb při sportovních akcích, se kterým máme již bohaté zkušenosti nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jde nám o to nabídnout, a hlavně zajistit, každému jednotlivému hostu nezapomenutelný zážitek, který přetrvá a odnese si ho s sebou. Dovolte nám ulevit Vám od starostí, které jsou pro nás zábavou, a být tak alespoň malou součástí Vaší akce, která přispěje ke spokojenosti a úsměvům ve tvářích Vašich hostů.

 FIREMNÍ AKCE S VITAL FOOD


Plánujete školení či konferenci? Velmi rádi Vám pomůžeme se zajištěním kompletního občerstvení – od snídaní, přes kávové přestávky a obědy, včetně veškerého inventáře, mobiliáře a samozřejmě kvalitního jobitel.com servisu. Umíme nabídnout individuální řešení pro firmy o všech velikostech.

PARTY A RAUTY ZÁBAVNĚ A ORIGINÁLNĚ

Vaše party či raut bude jedinečným zážitkem s puncem originality, díky našim specialistům např. na japonskou nebo mexickou kuchyni, kteří se postarají o skvělý  gastronomický zážitek.  S radostí za Vás také poptáme vhodnou lokalitu a pomůžeme navrhnout akci třeba ve stylu Velký Gatsby, Moulin Rouge, James Bond, Alenka v říši divů nebo z pohádky do pohádky… 

KOKTEJL CHUTNĚ A LEHCE

Náš ochotný a vždy usměvavý personál hostům v průběhu akce nabízí koktejlové menu v podobě kanapek a chuťovek. Servis veškerých nápojů je zajištěn číšníky a barmany z mobilního baru. Program může být např. obohacen o barmanskou show k pobavení hostů.

SPORTOVNÍ AKCE A GRILOVÁNÍ – NIKDO NEBUDE CHTÍT ODEJÍT

Umíme zajistit nejen menší firemní a kulturní akce, ale máme zkušenosti i s cateringem při velkých sportovních a kulturních akcích, jako jsou koncerty nebo akce na sportovních stadionech včetně VIP lounges. Náš tým kuchařů připraví fantastické grilování, které se na tento typ akcí skvěle hodí.

Sportovní cateringové akce, které máme úspěšně za sebou:

  • Catering olympijský park Soči Letná (ZOH Soči 2014).
  • Catering Mistrovství světa ve florbale (Brno/Ostrava 2013).
  • Catering Český olympijský dům v Londýně (LOH Londýn 2012).
  • Catering Grand Prix Moto GP, MS v Superbike (Masarykův okruh Brno 2005-2012)