Chci poradit

Na dotazy z oblasti zdravého stravování, stravovacích návyků, problémy s příjmem potrav či, poradenství v oblasti dietetiky vám odpoví on-line nebo do 24 hodin nutriční terapeutky společnosti Aramark. Naše nutriční terapeutky jsou registrovány Ministerstvem zdravotnictví k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru nutriční terapeut. Pro své otázky byste jen těžko hledali někoho povolanějšího.

img-sample-9

Chcete si nechat poradit opravdovými odborníky?

 

Naši nutriční terapeuti jsou vám k dispozici na serveru vitaljob.cz pro vaše otázky! Jak s nimi můžete komunikovat a kdy? Nejprve se prosím podívejte do pravého dolního rohu stránek.

Můžete tam vidět buď toto, a potom je nutriční terapeut ONLINE a po kliknutí bude vaše otázky zodpovídat v rámci chatu s vámi v reálném čase. Tak honem, na co ještě čekáte, zeptejte se!

online

 

 

A nebo vidíte něco takového, a to znamená, že nutriční terapeut momentálně NENÍ ONLINE. Po kliknutí mu zašlete zprávu (a zanecháte mu na sebe email), kterou do 24hodin zodpoví. Je to snadné. Stačí jen kliknout a zanechat vzkaz, o zbytek se už postaráme my.

Snímek obrazovky 2015-05-31 v 1.37.31