Ideální jídelníček

Zde naleznete modelové či doporučené jídelníčky podle toho, zda jste sportovec, pecivál, máte třeba nějakou intoleranci a nebo jenom pracujete ve stresovém prostředí. Jinými slovy jde o doporučení výživových poradců, jak by mohl vypadat takový váš stravovací den, pokud byste se v některé z kategorií níže našli.

Muž manuálně pracující – střední věk

před 4 roky
Factory Engineer Operating Hydraulic Tube Bender

Máte v práci fyzickou „rubačku“? Tomu byste měli přizpůsobit také svoje stravování. Prohlédněte si, co by vám naordinoval výživový poradce Petr Havlíček.

ZOBRAZIT

Psychicky pracující muž

před 4 roky
A man in office smoking with electronic cigarette

Možná si o víkendu zasportujete nebo si manuálně „zamakáte“ na chatě, ale většinu času chtě nechtě pracujete hlavou a pracovní týden trávíte vesměs v kanceláři. Přečtěte si, jak by mohl vypadat váš ideální jídelníček.

ZOBRAZIT

Žena – psychická zátěž

před 4 roky
Smiling businesswoman at office desk with a computer

Jste žena středního věku, která vede aktivní pracovní život a k tomu ještě stíhá rodinu? Možná najdete trochu inspirace v modelových jídelníčcích navržených Petrem Havlíčkem. Zde je krátká ukázka.

ZOBRAZIT

Sportovec

před 4 roky
Outdoor running c

Zde najdete modelový jídelníček člověka, který pravidelně aktivně sportuje. Je to váš případ? Nastudujte si stravovací schéma dne i podrobný jídelníček jednotlivých chodů tak, jak ho doporučil uznávaný výživový poradce Petr Havlíček a inspirujte se k lepšímu stravování i výkonům!

ZOBRAZIT