Jak na to

Jaro je tu! Čas na očistu organizmu

před 5 roky

Vnější očistu, jako je čištění zubů či sprchování, považujeme za naprostou samozřejmost, na tu vnitřní však velmi často zapomínáme. A přitom je pro naše zdraví mnohem důležitější než upravený vzhled! Pálení žáhy, zažívací obtíže či únava – to vše jsou signály, kterými nám naše tělo naznačuje, že přirozené detoxikační mechanismy nefungují správně. A právě jaro, období vzniku nového života, je pro očistnou kúru naprosto ideální.

ZOBRAZIT

In-line bruslení je „in“

před 5 roky

Zima skončila a teplé jarní dny doslova vybízejí k pohybu venku na čerstvém vzduchu. A právě in-line bruslení, kromě samotné radosti z jízdy, přináší také velice pozitivní účinky na naše zdraví – od posílení stehenních a hýžďových svalů až po zlepšení oběhového a dýchacího systému. A pokud jste nikdy na bruslích nestáli? Zkuste si je vypůjčit na odpolední projížďku a uvidíte, že tento zdravý způsob sportu není žádná věda.

ZOBRAZIT

Pouze cvičením ploché břicho nezískáte

před 6 roky

Mnoho lidí si myslí, že jediným způsobem, jak získat ploché bříško, jsou stovky sedů-lehů každý den. Pouze cvičením se ale tuku na břiše nezbavíte. Ano, svaly břicha byste vypracovali – zůstaly by však ukryty pod vrstvami tuku. Tuk se totiž spaluje z těla rovnoměrně. Není možné přirozeným způsobem spalovat tuk jen z jedné určité partie.

ZOBRAZIT

Co jíst před a po cvičení

před 6 roky

Už několik hodin před cvičením nejíte, aby se Vám lépe hýbalo, a nic k jídlu si nedáte ani po sportu, protože nechcete nabrat to, co jste pracně vypotili. Všechno špatně! Riskujete zdraví a paradoxně i další kila nadváhy.

ZOBRAZIT

Spalte 150 kalorií za 15 minut

před 6 roky

Čím je vaše cvičení intenzivnější, tím více spalujete. Pokud byste rádi spálily až 150 kalorií za čtvrt hodiny, můžete vyzkoušet náš jedinečný plán kardio cvičení, se kterým toho můžete dosáhnout.

ZOBRAZIT

4 kroky k zdravému hubnutí

před 6 roky

Stále se snažíte zhubnout a nedaří se Vám to? Stačí dodržovat několik zásad a pokroky se dostaví rychle.

ZOBRAZIT

Jak nepřibrat na dovolené s All Inclusive

před 7 roky

Letní dovolené, jsou opět v plném proudu. Všichni se určitě shodneme na tom, že jsme stále více vyčerpanější díky hektičtějšímu životnímu stylu, a pak celá řada z nás vybírá dovolenou nikoliv podle zážitků a prožitků, ale podle toho kolik jídla a pití lze dostat v ceně. Představa ideální dovolené pro mnohé z nás se začíná smrskávat na slunce, vodu, jídlo a alkohol.

ZOBRAZIT