Jak nepřibrat na dovolené s All Inclusive

Letní dovolené, jsou opět v plném proudu. Všichni se určitě shodneme na tom, že jsme stále více vyčerpanější díky hektičtějšímu životnímu stylu, a pak celá řada z nás vybírá dovolenou nikoliv podle zážitků a prožitků, ale podle toho kolik jídla a pití lze dostat v ceně. Představa ideální dovolené pro mnohé z nás se začíná smrskávat na slunce, vodu, jídlo a alkohol.

Řešit jak na takovéto dovolené nepřibrat, je velmi složité a pokud má lidský druh nonstop přístup k jídlu a alkoholu, pak většinou toho využívá více než je nezbytně nutné a zdravé.

Jak nepřibrat na dovolené All Inclusive, je vybírat takový All Inclusive , který nezahraje nonstop dodávku jídla a pití, ale i přístup na různá sportoviště, výlety a další zážitky či aktivní akce.

Druhým tipem je, myslet na to, že i když jsem si zaplatil vše, tak není třeba vše sníst a vypít. Myslím si, že rozlišit správnou skladbu a porci jednotlivých jídel, dokáže snad dnes již každý z nás. A pokud je stravování formou švédských stolů, pak je situace ještě jednodušší.

Dalším tipem je hýbat se, a není nutné celou dovolenou proležet na pláži se skleničkou drinku. Bronz se nachytá mnohem lépe při aktivním pohybu.

Čtvrtý tip, přestože alkohol je ve skupenství kapalném, není to ideální hydratační drink. I větší množství alkoholu je potřeba neustále zapíjet nejlépe čistou vodou a udržovat si vyrovnanou bilanci mezi přijatými a vydanými tekutinami. Ovšem pozor i koktejl je zředěný alkohol, ale pokud Vám jde o to, abychom na dovolené nepřibrali, je jednou z nejhorších možností, jakou si můžeme vybrat. Kombinace alkoholu a cukru působí na nárůst hmotnosti nesmírně blahodárně. A tak bychom mohli pokračovat dále.

Závěrečný tip tedy zní, chovejme se i na All Inclusive dovolené ke svému tělu jako slušní lidé a ne jako stádo trosečníků, které se po šesti týdnech vrátilo z pustého ostrova. Mnohdy to totiž tak na hotelích, poskytující  All Inclusive  službu za dostupné peníze, často vypadá.